קורסים מקצועיים | הנדסה בגובה - כרטיסי ביקור
  العربية   አማርኛ    Русский   English   עברית              
5776*
בקרו אותנו:   
 
.
דף הבית >> יצירת קשר >> כרטיסי ביקור
כרטיסי ביקור                                                     
 מכירות                                                                                   הנהלה ותפעול
הנדסה בגובה בע"מ
טלפון: 1700-70-74-79
דוא"ל: office@CLEO.co.il
הנדסה בגובה בע"מ
מנכ"ל הנדסה בגובה
טלפון: 073-2493982
דוא"ל: Alon@CLEO.co.il
אלון שמש
מנהלת מכירות, שיווק והדרכה
טלפון: 073-2493988
דוא"ל: liat@CLEO.co.il
ליאת ששון
מזכירת מנכ"ל ומנהלת חשבונות
טלפון: 073-2493982
דוא"ל: Anat@cleo.co.il
ענת אלפנדרי
רכזת קורסים קצרי מועד
טלפון: 073-2493987
דוא"ל: shani@CLEO.il
שני שטרית
רכזת קורסי מנופים
טלפון: 073-2493990
דוא"ל: tehila@CLEO.co.il
תהילה ציוני
מרכזת מקצועות הבניה
טלפון: 052-2543080
דוא"ל: shifra@CLEO.co.il
שפרה מריומה
מחלקת הדרכה
טלפון: 08-92-93-888
דוא"ל: Gali@CLEO.co.il
גלי אבג'ה
רכז קורסי מנהלי עבודה
טלפון: 073-2493991
דוא"ל: merav@cleo.co.il
מירב צרפתי
הנהלת חשבונות קורסים ושירות תלמידים
טלפון: 073-2493978
דוא"ל: Nadia@CLEO.co.il
נדיה סוחוי
מנהל סניף צפוני - חיפה
טלפון: 073-2395665
דוא"ל: Sharon@cleo.co.il
שרון לן
מנהלת כח אדם ורווחה
דוא"ל: Yaara@CLEO.co.il
יערה שמש
מנהלת משרד סניף צפוני - חיפה
טלפון: 04-8417888
דוא"ל: Ronit@cleo.co.il
רונית פטמן
מדריך רב תחומי
דוא"ל: ror_il@yahoo.com
רזיאל (רזי) ריבן
רכזת קורסים בסניף חיפה
טלפון: 04-8417888
דוא"ל: Elinor@CLEO.co.il
אלינור ביטון
מדריך רב תחומי
דוא"ל: eley-a@bezeqint.net
אליעזר (אלי) אמיר
 

אודות קורסים מסמכים להורדה מתחם הסטודנטים אנחנו כאן בשבילך
 
הנדסה בגובה בע"מ
ת.ד. 188 הוד השרון 45100
דוא”ל: office@cleo.co.il
מחלקת הדרכה: 1-700-70-74-79
 
 
2015 © כל הזכויות שמורות להנדסה בגובה בע"מ. בעלת מערכת ניהול איכות מאושרת לתקנים המפורטים כאן  עיצוב ובניית אתר: אינטרטק בניית אתרים