קורסים מקצועיים

הנדסה בגובה בית הספר לעבודה בגובה, למנופים ולמלגזות מזמין אתכם להגיע לגבהים חדשים עם מגוון רחב של קורסים מקצועיים. מחפשים כיוון תעסוקתי מבוקש ומשתלם? בין אם מדובר בעובדי גובה, במנופים, במפעילי צמ"ה, או בנאמני בטיחות ובודקים מוסמכים לאביזרי הרמה, בתחומי עיסוקנו תמיד יש ביקוש לעובדים מקצועיים ומיומנים.

בית הספר של הנדסה בגובה מוכר ומאושר על ידי משרד התמ"ת ומשרד התחבורה, וכן מאושר לתו תקן ISO 9001, תקן 18001 לבטיחות וגהות ותקן ISO 14001 לשמירה על איכות הסביבה. לרשותנו מחזורים רבים של בוגרים, אשר סיימו את הקורסים שלנו ומצאו את מקומם בשוק העבודה, ואף שדרגו את מעמדם בתחומי עיסוקם באמצעות קורסי המשך, כגון קורסי העשרה וקורסים לבכירים.

סוגי קורסים בכירים
קורס ממונים על הבטיחות
ב. מוסמכים (פ.מ) אביזרי הרמה
מנהלי עבודה מוסמכים בבניין
בטיחות בבנייה ובנייה הנדסית
קורס מדריכי מלגזות
בודקי צמ"א (ציוד מגן אישי) לעבודה בגובה
חשבי כמויות לעבודות בנייה
קורס בוחני קולטי אוויר
מדריכי מכונות הרמה אחרות
ריענון בודקי אביזרי הרמה

סוגי קורסים מקצועיים
קורס עבודה בגובה
קורס מנופאים – קורס עגורן
מלגזות וצמ"ה
ימי עיון וכשירות
בטיחות
קורסי העשרה
תכניות לימוד מלאות

השתלמויות וימי ריענון ידע לעובדים
בנוסף ללימודים המתקיימים בסניפינו במרכז ובצפון הארץ, אנו מבצעים גם קורסים, השתלמויות, ימי ריענון ידע והכשרות עובדים באתר הלקוח. עם לקוחותינו נמנים גופים ממשלתיים ומוסדות ציבוריים, חברות תעשייה ובנייה, חברות הובלה ואחסון ועוד.

בעל עסק: אם יש לך עובדים המבצעים עבודות בגובה ו/או עבודות הרמה, זכור – ידע יכול להציל חיים! פנה עוד היום ולמד על מגוון קורסי הבטיחות, אותם ניתן לבצע בסניפינו, או בבית העסק.

עדיין מתלבטים? צוות הנדסה בגובה ישמח לעמוד לשירותכם ולהשיב על כל שאלותיכם.
התקשרו עוד היום: 707479 – 1700, או כתבו אלינו: Office@CLEO.co.il

דילוג לתוכן